השירותים שלנו

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית - היא מונח רחב המתייחס לשינוי תכנון או בינוי ביישובים עירוניים גדולים או גם קטנים יותר. חלק נכבד מהשיח המתייחס להתחדשות עירונית עוסק בפרויקטים מסוג פינוי בינוי או תמ"א 38, אך המונח עצמו מתייחס לנושאים רחבים הרבה יותר.

קרא עוד

בניית בתים פרטיים

בניית בית כוללת שלבים רבים ומורכבים, החל מאיסוף ההון, דרך התכנון, ועד לביצוע, עבודות הגמר, השלמות הבנייה והכניסה המיוחלת לבית החדש שלכם. באופן כללי, תהליך בניית בית מתחלק לשני חלקים מרכזיים: שלב זה כולל גם קבלת היתר בנייה.

קרא עוד

חידוש בניינים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו המבני בסכנה. כיום, יכולים הדיירים בבניינים משותפים לבחון את זכאותם להשתתף בשיפוץ הבניין.

קרא עוד

חיזוק בניינים והוספת מרפסות

על פי חוק המקרקעין, נדרשים אישורים בחתימה של 75% לפחות מדיירי הבניין כדי לבצע תוספת מרפסות. אתם יכולים לבחור נציגים מקרב הדיירים שידפקו על הדלתות, אם כי ברוב המקרים החברה הבונה מתנדבת לערוך את השיחות עם הדיירים.שלכם 

קרא עוד

שיפוצי יוקרה

עבודות שיפוצי יוקרה הן עולם ומלואו; תהליך בסיומו הלקוח ייהנה מאיכות חיים ברמה גבוהה וחסרת פשרות. סוגי עבודות השיפוצים לבתי יוקרה הם מגוונים כאשר חלק מיתרונותיהם הרבים הינו עיצוב מרשים ונוצץ כמו גם חומרי גלם מהמעלה הראשונה.

קרא עוד

שיפוצים כלליים

עכשיו, אחרי שקיבלתם החלטה וגייסתם את התקציב הנדרש עבוכם, אתם עומדים מול המהלך של ביצוע שיפוץ כללי לבית שלכם בכדי להכין אתכם למהלך כדאי לומר כבר עכשיו: כל בית, לאחר שהוא עובר תהליך של שיפוץ, נראה טוב יותר ממה שהיה נראה קודם לכן.

קרא עוד